02 kwietnia 2024

23 marca 2024 r w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się I Wiosenny Turniej Siatkówki – drużyn mieszanych dla pracowników i rodziców szkół gminnych i powiatowych.

Do rywalizacji sportowej przystąpiło 6 drużyn:

- Nauczyciele ZS Mogilno

- Rodzice ZS Mogilno

- Powiat Mogileński

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie

- Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie

- Szkoła Podstawowa w Padniewie

Celem turnieju była popularyzacja siatkówki w środowisku szkól gminnych i powiatowych oraz upowszechnianie wzorców aktywnego spędzania czasu. Mecze przebiegały w miłej, radosnej i sportowej atmosferze. Wszyscy zawodnicy walczyli do samego końca, zostawiając całe serce na boisku.

I miejsce SP3

II miejsce SP Padniewo

III miejsce SP1

IV miejsce Nauczyciele ZS Mogilno

V miejsce Rodzice ZS Mogilno

VI miejsce Powiat Mogileński

Pan Zbigniew Grzechowski Dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie wręczył nagrodę indywidualną MVP turnieju Panu Łukaszowi Szczepańskiemu. Każdemu z uczestników przekazał puchar, medal, wejściówkę na siłownię Fan-Gym Mogilno oraz książkę.

Dziękujemy:

- Panu Staroście Powiatu Mogileńskiego Tomaszowi Krzesińskiemu za ufundowanie pucharów dla każdej drużyny.

- Pani Justynie Pułkownik za wejściówki na siłownię Fan-Gym w Mogilnie.

• Pani Monice Knych i Pani Joannie Wyrębskiej-Jankowiak za pomoc w organizacji zawodów. - Sędziom Panu Mikołajowi Kleczewskiemu oraz Zuzannie Malczewskiej.

• Uczennicom: Anastazja Jakowlewa, Zuzanna Witek, Wiktoria Sip, Małgorzata Bukowska, Barbara Szczepaniak, Monika Glabas.

- Pani Grażynie Habel za opiekę medyczną.

- Uczennicom z ZS Mogilno, które na co dzień tańczą w zespole Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz.

Organizatorem turnieju była pani Joanna Malczewska.

I WIOSENNY TURNIEJ SIATKÓWKI W ZS MOGILNO