w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Kolejny sukces Karoliny Kufel

Trzy uczennice z klasy IV Technikum Ekonomicznego uczestniczyły w finale regionalnym konkursu „Księgowi Jutra”, który odbywał się 9 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowały: Karolina Kufel, Weronika Janowska oraz Weronika Wańkowicz.

Karolina Kufel zajęła V miejsce. Wszystkie uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs „Księgowi Jutra” organizowany jest przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Został objęty patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

13 marca 2018