w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Konkurs „O Tannenbaum, o Tannenbaum…”

Do dnia 06 grudnia 2017 roku do Zespołu Szkół w Mogilnie wpływały prace na konkurs „O Tannenbaum, o Tannenbaum…” na ozdobę lub stroik świąteczny. Konkurs ten był organizowany w trzech kategoriach: klasy I-III szkół podstawowych, klasy IV-VII szkół podstawowych oraz klasy II-III gimnazjum.

Najwięcej prac wpłynęło w kategorii IV-VII klasy. Uczniowie, którzy przysłali prace na ten konkurs, wykazali się nietuzinkową kreatywnością, poczuciem smaku i precyzją w wykonaniu swoich małych „dzieł”.

Dziękujemy uczniom i ich opiekunom za zainteresowaniem konkursem, a zwłaszcza ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mogilnie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie, Szkoły Podstawowej w Gębicach oraz Gimnazjum w Janikowie i Bielicach.

Jednocześnie życzymy na czas Świąt Bożego Narodzenia zdrowia, radości, niezapomnianych wrażeń i spotkań rodzinnych. Organizatorzy konkursu: Paweł Zbytniewski i Magdalena Kopeć-Bernaciak.

15 grudnia 2017