w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

SZKOLNY TYDZIEŃ KARIERY - DZIEŃ DRUGI

Drugiego dnia we wtorek tj. 17 października uczniowie klas maturalnych wysłuchali ścieżki kariery pana Waldemara Nowakowskiego, który jest właścicielem Hurtowni Materiałów Budowlanych w Mogilnie. Ponadto gościliśmy również w naszej szkole przedstawicieli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie.

Dr inż. Zbigniew Szymański poprowadził wykład na temat tego jak światłowody zmieniły nasz świat, a dr inż. Maciej Sobieraj przedstawił wykład na temat sieci teleinformatycznych.

Z kolei mgr Agnieszka Ulatowska z grupą studentów poprowadziły warsztaty o tematyce anatomiczno-fizjologicznej i podstawach pielęgniarstwa.

17 października 2017