w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

"EXPOPOWER"

25 maja 2017 roku uczniowie klasy II Technikum Informatycznego uczestniczyli w Międzynarodowych Targach "EXPOPOWER", które odbyły się na terenie MTP w Poznań.
Zwiedzając targi uczniowie zapoznali się z nowoczesnymi materiałami, technologiami informatycznymi, sprzętem komputerowym, serwerowniami i narzędziami stosowanymi we wszelkiego rodzaju instalacjami energetycznymi.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się wystawy firm, produkujące sprzęt serwerowy, wysokiej jakości okablowania oraz producenci oprogramowania związanego z obsługą sieci energetycznej oraz urządzeń do produkcji energii.
Uczestnictwo w targach okazało się doskonałą formą poszerzenia wiedzy informatycznej oraz przygotowania do pracy zawodowej. Wycieczkę zorganizował nauczyciel przedmiotów zawodowych - informatycznych w Zespole Szkół w Mogilnie, Marcin Król oraz Szyman Bernaciak.

06 czerwca 2017