w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

„Koło Fortuny”

10 października 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w nagraniu programu rozrywkowego ,,Koło Fortuny’’, które odbywało się w studiu telewizyjnym w Warszawie.

Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas pierwszych. Na własne oczy zobaczyli, jak wygląda realizacja takiego programu ,,od kuchni’’ i jak wiele osób uczestniczy w jego produkcji. Nagrane zostały cztery odcinki, które pojawią się na antenie TVP 1 w listopadzie. Na koniec można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi Izabellą Krzan i Rafałem Brzozowskim.

Opiekunami podczas wyjazdu byli: pani Małgorzata Konieczka, pani Magdalena Kopeć-Bernaciak, pan Piotr Perzyna i pan Marcin Wietrzykowski.

12 października 2018