30 października 2023

Ośmioro uczniów z Technikum Reklamy z Zespołu Szkół w Mogilnie wzięła udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Reklamy pt. „Kreatywni w reklamie". Olimpiadę zorganizował Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej i Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy w Częstochowie.

Pierwszy etap szkolny – zawody I stopnia, polegał na rozwiązaniu 40 pytań testowych zamkniętych, wielokrotnego wyboru. Uzyskanie wyniku minimum 50% z testu było przepustką do kolejnego etapu – testu online, który odbędzie się 10 stycznia 2024 r. Weźmie w nim udział pięcioro uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie: Amelia Zielińska z kl. 2TR, Julia Stajszczak z kl. 2 TR, Amelia Delas z kl. 3TRG, Julia Czerniejewska z kl. 1 TER i Maja Owczarzak z kl. 1 TER.

Przygotowaniem uczniów do olimpiady oraz przygotowaniem testu wraz z jego recenzją zajęli się nauczyciele przedmiotów zawodowych reklamy – p. Małgorzata Konieczka, p. Marek Kwiatkowski i p. Przemysław Harędzki.

Uczniom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie!

„Kreatywni w reklamie”