18 czerwca 2019

„Mam Talent!”

 

W dniach 5 i 6 czerwca 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie brali udział w wycieczce do Krakowa. Pierwszego dnia uczestniczyli w nagraniu programu rozrywkowego ,,Mam Talent!’’, natomiast drugiego zwiedzili miasto.

 

                Młodzież uczestniczyła w nagraniach w roli widowni, dzięki czemu zapoznała się z poszczególnymi elementami realizowania programu telewizyjnego. Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie mogli obserwować pracę jurorów: Agnieszki Chylińskiej, Agustina Egurroli i Małgorzaty Foremniak, prowadzących: Marcina Prokopa i Szymona Hołowni oraz sztabu ludzi odpowiedzialnych za realizację programu: kierownika planu, kamerzystów, ochroniarzy, animatorów publiczności etc.  W dodatku mogli na żywo podziwiać występy, które widzowie TVN-u zobaczą dopiero jesienią. Nagranie odbywało się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

 

Drugiego dnia wycieczki miało miejsce zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Młodzież zobaczyła najważniejsze miejsca takie jak m.in.: Smok Wawelski, Wzgórze Wawelskie, Katedrę Wawelską wraz z kryptami, Okno Papieskie, Dzielnicę Uniwersytecką, Rynek Główny, Kościół Mariacki.

 

Organizatorem wyjazdu był pan Marcin Wietrzykowski, natomiast opiekunami pani Magdalena Kopeć-Bernaciak, pani Kinga Gąska oraz pan Marek Kwiatkowski, który zadbał o oprawę fotograficzną i video wycieczki.

 

„Mam Talent!”

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE