w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

„Poznaj swoje prawa w pracy” – etap szkolny

Uczniowie Zespołu Szkół po raz kolejny uczestniczą w projekcie „Kultura bezpieczeństwa”. Jest to program realizowany przez Państwową Inspekcję Pracy we współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy. W ramach tego programu uczniowie klasy I TE/TBD, II TE i IV TE przystąpili do konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Konkurs ten ma na celu promowanie wśród młodych ludzi idei bezpieczeństwa pracy oraz poszerzanie ich wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy. Przygotowywanie się do współzawodnictwa ułatwi uczniom świadome poruszanie się po rynku pracy, na który niedługo sami wkroczą.

Etap szkolny wygrała Weronika Tomczak z klasy II TE, drugie miejsce zajął Bartosz Kaźmierczak również z klasy II TE. Wyróżnieni uczniowie będą reprezentować Zespół Szkół w Mogilnie w etapie okręgowym konkursu, który odbędzie się 7 lutego 2019 roku.

07 grudnia 2018