DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

„Przyjaciele Błękitnej Planety”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi 22 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się Międzyklasowy Turniej Wiedzy Geograficznej „Przyjaciele Błękitnej Planety”.

Uczniowie klas 1 a LO, 1 b LO, 1 c LO, 1 d LO, 1 EBD, 1 TI, 1 GR w wymiennych, trzyosobowych drużynach rozwiązywali zadania z zakresu geografii i ekologii m.in. układali puzzle, odgadywali szyfry, rozwiązywali krzyżówki itp. Wyjątkowym zadaniem okazało się przygotowanie drużynowych totemów.

Najwyżej punktowaną pracę wykonały uczennice z klasy 1 c LO. Po zaciętych zmaganiach turniej wygrali uczniowie z klasy 1 a LO, w składzie Katarzyna Pryka, Karolina Prus, Wiktor Maliński, Olaf Lewandowski i Kajetan Zarecki.

Uczniowie rywalizowali o puchar „Przyjaciele Błękitnej Planety”, który wręczył wicedyrektor pan Marcin Wietrzykowski. Turniej przygotowała nauczycielka geografii pani Małgorzata Furtak.

23 kwietnia 2022