22 września 2022

Dnia 20.09.2022 roku uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie z klas technikum reklamy i technikum ekonomicznego byli w Warszawie na nagraniu 7. odcinka 17. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat.

W jury zasiedli: Katarzyna Skrzynecka (aktorka, piosenkarka), Małgorzata Walewska (śpiewaczka operowa), Michał Wiśniewski (piosenkarz) i Robert Janowski (prezenter radiowy i telewizyjny, aktor, piosenkarz). Jury oceniało występy uczestników programu, którzy odpowiednio ucharakteryzowani wykonywali utwory wylosowanych wcześniej wykonawców. W programie uczestniczyli: Michał Milowicz (piosenkarz, aktor), Kasia Wilk (piosenkarka), Janusz Radek (wokalista, aktor), Katarzyna Ucherska (aktorka), Jakub Zdrójkowski (aktor), Katarzyna Polewany (aktorka), Robert Szpręgiel (śpiewak operowy), Ewa Błachnio (artystka kabaretowa). Prowadzącymi programu byli Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Program urozmaicony był występami grup tanecznych.

Uczniowie pod okiem animatora publiczności aktywnie brali udział w występach uczestników i przy tym dobrze się bawili. Mogli zobaczyć od kuchni, jak wygląda przygotowanie takiego programu, ile osób zaangażowanych jest w produkcję.

Opiekunami wyjazdu byli: Małgorzata Konieczka, Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz, Ewa Barczykowska, Marek Kwiatkowski.

„Twoja twarz brzmi znajomo”