08 kwietnia 2019

64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

 

            30 marca br. w Salonie Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyły się rejonowe eliminacje 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Decyzją jury Wiktoria Zwolanowska z kl. IV TI/TOR została laureatką i będzie reprezentować Zespół Szkół w Mogilnie w eliminacjach wojewódzkich.

 

            W etapie rejonowym brali udział Izabela Sip z kl. 1 a  LO, Patryk Paciorek z kl. 1 b LO, Nikola Springer z kl. 1 c LO, Filip Turek z kl. 2 a LO, Marcin Janus z kl. 2 c LO i Wiktoria Zwolanowska z kl. IV TI/TOR. Uczniowie musieli zaprezentować fragment prozy i wiersz.

 

            Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: Małgorzata Witkowska, Eugeniusz Rzyski i Patryk Rybus. Podczas trwającego dwa dni etapu rejonowego przesłuchano uczestników z powiatów: bydgoskiego, świeckiego, tucholskiego, nakielskiego, żnińskiego, mogileńskiego, inowrocławskiego i sępoleńskiego.

 

            Warto dodać, że tegoroczna laureatka etapu rejonowego, Wiktoria Zwolanowska, w ubiegłorocznych eliminacjach otrzymała wyróżnienie. Nagroda uczennicy cieszy i motywuje innych recytatorów do doskonalenia swojego warsztatu.

Opiekę nad młodzieżą podczas wyjazdu sprawowała pani Maria Konieczka.

 

64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE