04 kwietnia 2017

Daria, Monika i Kamil w gronie najlepszych drużyn w Polsce

W ramach projektu edukacyjnego „Moje Finanse”, w którym uczestniczą uczniowie Technikum Ekonomicznego, nasza szkoła przystąpiła do konkursu pt.: Przedsiębiorczy na rynku finansowym.

 Eliminacje szkolne wyłoniły trójkę zwycięzców: Darię CzechMonikę Roszak oraz Kamila Piechulskiego. Uczniowie po potyczkach międzyszkolnych znaleźli się w gronie 20 zespołów, które otrzymały od organizatora kamery GoPro, aby wykonać kolejne zadanie konkursowe.

Tym zadaniem było nakręcenie filmu pt.: Jak dodać zero na koncie, czyli jak zwiększyć swoje zasoby finansowe. Nasz film uzyskał uznanie internautów, ponieważ uczniowie zdobyli trzecią lokatę z 676 głosami. Po analizie filmów przez jury nasi uczniowie znaleźli się w gronie 8 najlepszych zespołów. Tym samym Daria, Monika i Kamil dotarli do ostatniego etapu konkursu.

Teraz swoją wiedzę będą prezentować w Konstancinie w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku podczas testu wiedzy oraz debaty pod tytułem: Kapitał jest ważniejszy niż pomysł na biznes. Opiekę nad uczniami sprawuje nauczyciel przedmiotów ekonomicznych pan Marcin Wietrzykowski. Naszym uczniom życzymy dalszych sukcesów.

 

Daria, Monika i Kamil w gronie najlepszych drużyn w Polsce

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE