w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Drzwi otwarte w Zespole Szkół w Mogilnie

25 marca w Zespole Szkół w Mogilnie gimnazjaliści oraz ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Drzwi otwarte były doskonałą okazją do rozmowy z uczniami, nauczycielami i dyrekcją szkoły.

Dla zainteresowanych podjęciem nauki w Zespole Szkół w Mogilnie przygotowano szereg atrakcji. Od prezentacji poszczególnych typów szkół, poprzez rozmowy, po gry dydaktyczne, konkursy, pokazy chemiczne, pokazy robotów, oprogramowania, zawody sportowe, wystawy gazet, prac uczniowskich, słodki poczęstunek, zabawy z chustą KLANZA, kolorowanki odstresowujące, możliwość zrobienia własnego mydełka, uczestniczenia w rozprawie sądowej, obejrzenie kabaretu i wiele innych.

Uczniowie przybliżyli swoim przyszłym koleżankom i kolegom atmosferę panującą w Zespole Szkół w Mogilnie. Dzielili się wiedzą i doświadczeniami, jakie zdobywają podczas nauki w danym typie szkoły.

27 marca 2017