SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Filip laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”

Filip laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”

20 kwietna 2017 r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu odbył się Finał XVIII Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”. W konkursie udział wzięli najlepsi uczniowie szkół technicznych nie tylko z Polski, ale także z Litwy.

Mogilno reprezentowało troje uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie: Natalia Nowak i Filip Maciejewski z III klasy Technikum Drogowego, których przygotowała do startu w konkursie pani Katarzyna Brauer oraz Artur Klimczak uczeń II klasy Technikum Informatycznego przygotowany przez pana Szymona Bernaciaka.

Filip Maciejewski został laureatem i zajął VIII miejsce w Finale XVIII Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”, a Zespół Szkół w Mogilnie ponownie zajął II miejsce wśród wszystkich szkół biorących udział w konkursie.

Inicjatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych z siedzibą w Bydgoszczy oraz polskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie. Corocznie bierze w nim udział około dwóch tysięcy uczniów ze szkół ponadpodstawowych Polski i Litwy.  

 

 

24 maja 2017