DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Filip laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”

20 kwietna 2017 r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu odbył się Finał XVIII Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”. W konkursie udział wzięli najlepsi uczniowie szkół technicznych nie tylko z Polski, ale także z Litwy.

Mogilno reprezentowało troje uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie: Natalia Nowak i Filip Maciejewski z III klasy Technikum Drogowego, których przygotowała do startu w konkursie pani Katarzyna Brauer oraz Artur Klimczak uczeń II klasy Technikum Informatycznego przygotowany przez pana Szymona Bernaciaka.

Filip Maciejewski został laureatem i zajął VIII miejsce w Finale XVIII Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”, a Zespół Szkół w Mogilnie ponownie zajął II miejsce wśród wszystkich szkół biorących udział w konkursie.

Inicjatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych z siedzibą w Bydgoszczy oraz polskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie. Corocznie bierze w nim udział około dwóch tysięcy uczniów ze szkół ponadpodstawowych Polski i Litwy.

24 maja 2017