w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Praktyczna lekcja reklamy

Klasy pierwsza i druga Technikum Organizacji Reklamy były 3 marca br. w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Odwiedzili także Centrum Handlowe Avenida. Dzięki wycieczce mieli okazję w praktyce obserwować wykorzystanie reklamy.

Dzięki uczestnictwu w targach młodzież mogła zobaczyć, jak firmy działające w branży ogrodniczej promują swoje wyroby. Uczniowie analizowali stosowane środki reklamy, dzięki którym przyciąga się uwagę potencjalnych klientów. Oceniali pomysłowość stoisk targowych, brali udział w pokazach i w warsztatach z zakresu ogrodnictwa.

Kolejnym celem wyjazdu była wizyta w Centrum Handlowym Avenida. Uczniowie zobaczyli, jak sklepy różnych branż przygotowały się na sezon wiosenny. Oceniali trafność doboru narzędzi promocji konsumenckiej w zatrzymaniu stałych klientów i w pozyskaniu nowych.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Małgorzata Konieczka i Marek Kwiatkowski.

10 marca 2017