w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Sukces Bartosza w XVII edycji Regionalnego Konkursu wiedzy o zasadach BHP

Bartosz Zbieranek uczeń klasy II a Zasadniczej Szkoły Zawodowej został finalistą i uzyskał IV miejsce w XVII edycji Regionalnego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.

5 kwietnia br. odbyła się kolejna już edycja konkursu organizowanego przez Kujawsko-Pomorską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Do części pisemnej przystąpiło blisko 40 uczniów. Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowali Bartosz Zbieranek z kl. II a ZSZ oraz Daniel Okleciński z kl. II c ZSZ. Do części ustnej zakwalifikowało się tylko 6 najlepszych uczestników.

Bartosz Zbieranek wywalczył IV miejsce i tym samym uzyskał tytuł finalisty. Opiekunem merytorycznym uczniów był pan Marcin Buzała kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół w Mogilnie.

07 kwietnia 2017