w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Sukces Magdy

W II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu przeprowadzone zostały eliminacje okręgowe Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy o Prawach i Wolnościach Obywatelskich. Zespół szkół w Mogilnie reprezentowała Magdalena Kurnatowska z kl. III a LO.  Po sprawdzeniu testów i zatwierdzeniu protokołów przez komitet centralny okazało się, że uczennica naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w etapie okręgowym dla województwa kujawsko-pomorskiego. Olimpiada już po raz drugi organizowana jest przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie wspólnie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem. Do olimpijskich zmagań Magda przygotowywała się pod kierunkiem pani Renaty Lepszej i pana Pawła Pokorskiego.

09 marca 2017