w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Wykazała się bardzo dobrą znajomością prawa

Do drugiego etapu II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach i Wolnościach Obywatelskich zakwalifikowała się Magdalena Kurnatowska z kl. III a LO. Olimpiada organizowana jest przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie wspólnie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem. Magda będzie reprezentowała ZS w Mogilnie także w czasie zawodów etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Prawie, którą od lat prowadzi II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce. Dobry wynik w każdej z nich umożliwia przyjęcie bez wstępnego postępowania na wyższe uczelnie na dowolny kierunek studiów oraz wartościowe nagrody rzeczowe i pieniężne. Do olimpijskich zmagań Magda przygotowuje się pod kierunkiem pani Renaty Lepszej i pana Pawła Pokorskiego.

01 marca 2017