SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Wyróżnienie dla Ani

Wyróżnienie dla Ani

           W ramach IV edycji (2016) ogólnopolskiego konkursu historyczno-literackiego „Pamięć nieustająca” dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej zespół recenzentów prac, któremu przewodniczył Romuald Karaś – pisarz, wydawca,  były prezes  Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, obecnie prezes Stowarzyszenia im. Witolda Hulewicza, postanowił dodatkowo nagrodzić najciekawsze prace historyczne.

Nagrodą jest wydana przez Fundację Ostoja przy Wiśle pozycja książkowa pt. „Oni i my – spotkania dwóch światów”, w której opublikowano 39 wyjątkowych i wartościowych wspomnień, relacji świadków i not biograficznych nadesłanych na konkurs.

W tym wąskim gronie wybranych znalazła się praca Anny Pryki, uczennicy z klasy III c LO Zespołu Szkół w Mogilnie. Ania napisała pracę pt. „Odwaga i zjednoczenie imionami powstańców wielkopolskich”. Jak sama podkreślała w swoim eseju: „To właśnie jego historia i postawa w czasie walk o odzyskanie wolności na Ziemi Kujawskiej zainspirowały mnie do napisania pracy o człowieku zasłużonym i niezwykle ważnym w rozwoju wydarzeń powstania wielkopolskiego na terenie Gniezna – Zygmunta Kittla”. Do udziału w konkursie Anię przygotowała i zainspirowała nauczycielka historii z ZS w Mogilnie – Renata Lepsza.

 

21 lutego 2017