DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

XIV edycja Dnia Przedsiębiorczości

26.o4.2017 roku odbyła się XIV edycja Dnia Przedsiębiorczości, projekt ogólnopolski. Jest on organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości z Warszawy. W tym dniu w całej Polsce młodzież z klas pierwszych liceum ogólnokształcącego wzięła udział w jednodniowych praktykach w firmach bądź instytucjach.
Nie mogło zabraknąć i nas. Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w tym projekcie. W tym roku uczniowie mogli zweryfikować wyobrażenia o pracy na konkretnym stanowisku :
- w Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie
- w Biurze Geodezyjno – Projektowym Izabela Dąbrowska w Mogilnie
- w Przychodni Weterynaryjnej Julita Orlewicz – Fraś w Mogilnie
- w Przedszkolu nr 3 w Mogilnie
- w Firmie Focus w Mogilnie
Uczniowie mogli zapoznać się z działalnością firmy, dowiedzieć się między innymi o możliwości zatrudnienia, awansu, wykształcenia koniecznego na danym stanowisku, predyspozycji do wykonywania danego zawodu.
Ten projekt ma pomóc uczniom we właściwym wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej.
Szkolnym koordynatorem projektu była pani Małgorzata Konieczka. W projekcie wzięli udział także nauczyciele z przedsiębiorczości pani Magdalena Kopeć - Bernaciak i pani Emilia Jankowska- Banaś.

- w Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie
- w Biurze Geodezyjno – Projektowym Izabela Dąbrowska w Mogilnie