SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Żywa lekcja biologii

Żywa lekcja biologii

W dniu 27.03.2017 r. uczniowie klasy II b LO oraz II d LO Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w wycieczce do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku. Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji programu rozszerzonego z biologii w klasach o nachyleniu psychologicznym i sportowo-rekreacyjnym.

Celem wyjazdu było propagowanie bezpośredniego obcowania z przyrodą oraz obserwowanie i poznanie różnorodności gatunków fauny z całego świata. Zwiedzanie rozpoczęliśmy mocnym akcentem, ponieważ od razu po wejściu na teren ZOO młodzież miała możliwość obserwowania pokazu karmienia rekinów, który wzbudził wiele zainteresowania i emocji. Więcej informacji i ciekawostek na temat rekinów uczniowie usłyszeli podczas zajęć edukacyjnych pt.: „Szczęki 4, czyli spotkanie z żarłaczami”.

Po części teoretycznej rozpoczęło się zwiedzanie pawilonów i ekspozycji zwierząt. Ogród Zoologiczny w Płocku hoduje ponad 300 gatunków zwierząt. Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszyło się herpetarium, ekspozycja takich zwierząt jak lwy, tygrysy, żyrafy oraz pawilon tamaryn i marmozet oraz pawilon ptaków tropikalnych. Opiekunami w czasie wycieczki były: pani Agata Chojnacka (organizator wyjazdu), pani Kinga Gąska i pani Emilia Jankowska-Banaś.

 

 

11 kwietnia 2017