12 grudnia 2023

08.12.2023 r. w ramach Akcji Adwentowego Czytania pedagodzy specjalni z Zespołu Szkół w Mogilnie panie Anna Wojtasińska-Tokarczyk oraz Anna Guźniczak wraz z grupą wolontariuszy udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie na spotkanie z dziećmi z grupy Misie z Przedszkola nr 1.

Pani Ania miała niebywałą przyjemność przeczytać opowieść o Świętym Mikołaju i jego trudnej drodze na Marmoladową Górę, gdzie mieszkał mały chłopiec Korneliusz Klops, który bardzo czekał na świąteczny prezent. Spotkanie uświetniły rysunki autorstwa pedagog pani Iwony Ciesielskiej, które podczas czytania prezentowały uczennice naszej szkoły. Po wysłuchaniu zabawnej historii dzieci zostały poczęstowane słodkimi cukierkami.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i śmiało możemy powiedzieć: do zobaczenia za rok…

Adwentowe Czytanie