SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

Bieg przełajowy „Cross Niepodległości”

Bieg przełajowy „Cross Niepodległości”

5 października 2018 r. odbył się bieg przełajowy „Cross Niepodległości”. To już drugie wydarzenie realizowane przez Zespół Szkół w Mogilnie w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa”. 

 

W biegu brali udział uczniowie mogileńskich szkół podstawowych, czyli Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz młodzież z Gimnazjum w Mogilnie i Zespołu Szkół w Mogilnie. W sumie w rywalizacji zmierzyło się około 150 uczestników.

 

Wszyscy biegacze i ich nauczyciele zostali powitani przez pana Zbigniewa Grzechowskiego, dyrektora Zespołu Szkół w Mogilnie. Na starcie każdy z zawodników otrzymał okolicznościową naklejkę z wizerunkiem upamiętniającym 100-lecie odzyskania niepodległości. Trasę wytyczono na terenach zielonych w Mogilnie między ulicą 11 Listopada a Padniewską.

Uczestnicy mieli do pokonania różne odległości w zależności od wieku. Rywalizacja odbywała się na dystansie od ok. 200 metrów do 1000 metrów. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale.

 

W organizacji biegu pomogły następujące instytucje: Mogilno Sport Sp. z o.o., Usługi Ratownicze Jerzy Prussak, OSiR Trzemeszno, Sklep Spożywczo-Przemysłowy pani Anna Drzazgowska, ROBKOMP Robert Przepiórka i Biuro Rachunkowe pani Marta Rybacka.

 

Z ramienia szkoły za organizację biegu byli odpowiedzialni pan Marcin Jaśkiewicz i pan Adam Krasicki, których wspomagali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Monika Knych, pan Kazimierz Łaganowski, pan Norbert Adamczak i pani Karolina Kozicka. Do pomocy zaangażowano uczniów z klas o nachyleniu trenersko-instruktorskim z elementami zarządzania sportem.

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2021.

 

09 października 2018