w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Brali udział w Dniu Technologii

1 marca br. młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie wraz z opiekunami panem Rafałem Wegnerem i panem Markiem Kwiatkowskim wzięła udział w „Dniu Technologii” odbywającym się w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie.

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilni zaprezentowali młodszym kolegom zagadnienia informatyczne związane z robotyką, programowaniem i grafiką komputerową.

Pod okiem opiekunów prowadzili zajęcia, których głównym celem było zainteresowanie uczniów Szkoły Podstawowej nr  3 nowymi technologiami i poszerzenie ich wiedzy w tym zakresie.

Przedsięwzięcia tego typu pozwalają uczniom dzielić się wiadomościami i w praktyce sprawdzić nabyte podczas lekcji umiejętności.

06 marca 2019