20 lutego 2023
16 lutego w Bydgoszczy zawodniczki z Zespołu Szkół w Mogilnie w znakomitym stylu pokonały zespół z Bydgoszczy i Gąsawy 2:1 i awansowały do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się w najbliższy poniedziałek również w Bydgoszczy
.
„Już teraz trzymamy kciuki i życzymy naszej drużynie powodzenia! Oj będzie się działo... Na taki sukces czekaliśmy już kilka lat. Na wielką pochwałę zasługuje cały zespół, który znakomicie zagrywał i atakował piłki wystawiane przez Izę Tuszyńską. Mogilnianki były żądne zwycięstwa i podbijały bardzo trudne piłki. Walczyły ofiarnie do samego końca. Szczególnie wyróżniły się Agnieszka Lewandowska – kapitan drużyny i Gabrysia Pankowska” – powiedziała pani Sława Długokęcka.
 
W skład drużyny weszły:
Agnieszka Lewandowska, Julia Gawron, Amelia Leśna, Nadia Staniszewska, Gabrysia Pankowska, Izabela Tuszyńska, Zuzanna Malczewska, Oliwia Prussak, Wiktoria Grzechowiak, Weronika Grzechowiak, Nadia Staniszewska i Dobrosława Wierzbińska.
 
„Bardzo cieszy nas fakt, że w drużynie są uczennice z pierwszej i drugiej klasy Zespołu Szkół w Mogilnie, ponieważ będą mogły reprezentować naszą szkołę przez dłuższy czas” – dodała pani Sława Długokęcka, trener drużyny i nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mogilnie.

 

 

Ćwierćfinał Kujawsko-Pomorskiej Licealiady – Piłka Siatkowa Dziewcząt

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE