SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

Dzień Edukacji Ekonomicznej

Dzień Edukacji Ekonomicznej

W Zespole Szkół w Mogilnie już po raz szósty odbył się Dzień Edukacji Ekonomicznej. Tym razem w szkole gościli pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy: pan Roman Włodarczyk – kierownik Działu Zarządzania Ryzykiem i Współpracy Międzynarodowej oraz Mariusz Ziarnowski i Anita Kruczkowska-Lassak – starsi specjaliści z Referatu Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej. Wśród zaproszonych gości była również pani Barbara Zielińska – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych i wieloletni pracownik Zespołu Szkół w Mogilnie.

 W pierwszej części spotkania uczniowie klas Technikum Ekonomicznego, Technikum Organizacji Reklamy i Liceum Ogólnokształcącego o profilu business English zaprezentowali gościom swoje sukcesy szkolne i pozaszkolne. Następnie wysłuchali wykładów gości. Zostały przedstawione nowe cele, zadania i kompetencje Krajowej Administracji Skarbowej, w tym Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy oraz Urzędu Celno-Skarbowego.  Uczniowie wysłuchali wykładu  na temat „Hazard w Internecie – zagrożenia i niebezpieczeństwo dla młodzieży” oraz po krótkiej przerwie została omówiona problematyka „Podatku VAT – dlaczego jest z jednej strony tak ważny dla budżetu państwa, a z drugiej tak narażony na oszustwa podatkowe?”.

Spotkanie poprowadziły Weronika Wańkowicz i Paula Strzemkowska. Czas między wykładami umilali śpiewem Marysia Pajurska i Mikołaj Nowobilski.

Organizatorami Dnia Edukacji Ekonomicznej byli nauczyciele przedmiotów zawodowych: Halina Wesołowska, Małgorzata Konieczka, Emilia Jankowska-Banaś i Marcin Wietrzykowski.

21 listopada 2017