DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Dzień Przedsiębiorczości

21 marca 2018 roku uczniowie z klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Mogilnie wzięli udział w XV edycji ogólnopolskiego programu Dzień Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Szkoła po raz kolejny wzięła udział w tym projekcie. Uczniowie odbyli jednodniową praktykę w wybranym przez siebie miejscu. Mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w wymarzonym zawodzie i skonfrontować swoje wyobrażenia o nim z rzeczywistością. Pracodawcy, którzy w tym roku przyjęli uczniów na praktykę, to: Straż Miejska w Mogilnie, Straż Pożarna w Mogilnie, Urząd Skarbowy w Mogilnie, Bank PKO BP w Mogilnie,  Przedszkole nr 3 w Mogilnie, Księgarnia Regionalna w Mogilnie i Klub sportowy OCTAGON w Mogilnie.

Osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu w Zespole Szkół w Mogilnie byli nauczyciele przedmiotów zawodowych pani Małgorzata Konieczka i pani Emilia Jankowska-Banaś.

26 marca 2018