10 października 2018

Dzień Budowlańca

 

W dniu 8 października 2018 roku w Zespole Szkół w Mogilnie uczniowie Technikum Drogowego i Technikum Budowy Dróg świętowali obchody Dnia Budowlańca.

 

Z tej okazji młodzież wzięła udział w wygłoszonych przez zaproszonych gości prelekcjach. Wysłuchano wystąpień pana Marka Ledwożywa – Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz Pani Danuty Groblewskiej – kierownika budowy oraz projektanta. Uczniowie klasy I Technikum Budowy Dróg uczestniczyli również w pomiarach geodezyjnych i pokazie sprzętu geodezyjnego firmy GEO-BUD Pana Jarosława Bolta.

 

W tym samym czasie klasy III i IV Technikum Drogowego brały udział w teleturnieju pt. „Od Technika do Kierownika”, który prowadzili uczniowie klasy II Technikum Budowy Dróg. Wygrały uczennice reprezentujące klasę III TD Marta Krzewińska i Karolina Domachowska.

 

Po zakończeniu teleturnieju uczniowie klasy I TBD wzięli udział w quizie dotyczącym robót drogowych i budowlanych, gdzie zwycięzcą został Nikodem Mądrzak.

 

Następnie trzyosobowe grupy reprezentujące poszczególne klasy wzięły udział w robotach murarskich i brukarskich. Zadaniem uczniów było wymurowanie ścianki działowej oraz ułożenie nawierzchni z kostki brukowej na podsypce piaskowej. W układaniu kostki zwyciężyła klasa I TBD, natomiast w budowie ścianki działowej najlepsza okazała się klasa III TD Gratulujemy!

 

Organizatorami obchodów Dnia Budowlańca byli pani Karolina Przybylska i pan Krystian Guzik, nauczyciele przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół w Mogilnie.

 

Dzień Budowlańca

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE