w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 3 w Mogilnie.

Dnia 20.09.2018r. z okazji Dnia Przedszkolaka wolontariuszki Zespołu Szkół w Mogilnie odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3. Z uwagi na wieloletnią współpracę z przedszkolem uczennice chciały w tak wyjątkowym dniu podziękować pani Dyrektor Małgorzacie Domańskiej i wszystkim paniom wychowawczyniom za serdeczność, zaufanie i umożliwienie działania na rzecz przedszkolaków. Kontakt z dziećmi, zabawy z nimi i możliwość pomocy przy zajęciach terapeutycznych jest dla wolontariuszek niezwykłym doświadczeniem, które kształtuje ich postawy, charakter, uczy pokory i ukierunkowuje bardzo często zainteresowania i oraz dalsze plany edukacyjne. Uczennice wraz z opiekunem panią Małgorzatą Król – psychologiem szkolnym tego dnia miały przyjemność zobaczyć występy dzieci oraz pasowanie na przedszkolaka. Poza tym z uprzejmości pani Dyrektor wolontariuszki poznały zasady funkcjonowania żłobka, obejrzały sale terapeutyczne, sale zabaw i dowiedziały się jak praktycznie wygląda codzienna praca z najmłodszymi dziećmi.

Wizyta w przedszkolu wywarła wrażenie na uczennicach, wywołała mnóstwo pozytywnych emocji i sprawiła, iż ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany nie tylko dla przedszkolaków.

23 września 2019