DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Etap Okręgowy VII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

17 listopada br. uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie Marta Grodzka, Natalia Marciniak, Filip Krzyżaniak, Piotr Strzerzyński, Kacper Wojciechowski oraz Przemysław Zabłocki uczestniczyli w etapie okręgowym VIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich, który odbył się w Koninie.

Zmagania konkursowe polegały na rozwiązaniu testu sprawdzającego wiedzę ekonomiczną i prawną oraz umiejętności dokonywania obliczeń i analizowania zjawisk gospodarczych w aktywnie zmieniającej się rzeczywistości. Temat wiodący tegorocznej edycji to „Funkcjonowanie gospodarki w dobie kryzysu energetycznego”.

Wyniki, tej części Olimpiady poznamy 30 listopada 2022 roku. Za naszych uczniów trzymamy kciuki. Warto wspomnieć, że uzyskanie tytułu Finalisty lub Laureata tej Olimpiady uprawnia do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego w zawodzie technik ekonomista.

22 listopada 2022