01 grudnia 2021
Etap szkolny Olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie już po raz ósmy wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”, który jest organizowany we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 160 uczniów z Technikum Ekonomicznego, Technikum Budowy Dróg oraz Technikum Informatycznego.

Realizacja projektu „Lekcje z ZUS” daje chętnym uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Etap szkolny odbył się 23 listopada 2021 roku. W wyniku zmagań konkursowych najlepszymi okazały się Marta Grodzka z klasy III TE/TBD, Martyna Knych z klasy II TE oraz Kinga Światlak z klasy III TER.

Naszym uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas etapu okręgowego. Projekt realizują nauczyciele przedmiotów ekonomicznych pani Małgorzata Konieczka, pani Edyta Kończal, pani Anna Mozgowiec, pani Magdalena Kopeć-Bernaciak oraz pan Marcin Wietrzykowski.

Etap szkolny Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”