08 marca 2023
7 marca reprezentacja Zespołu Szkół w Mogilnie wzięła udział w finale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Ostatecznie drużyna uplasowała się na 4. miejscu w województwie kujawsko-pomorskim.
 
W spotkaniu wzięły udział zawodniczki ze Świecia, Grudziądza, Mogilna i Bydgoszczy. Drużyna z Zespołu Szkół w Mogilnie wystąpiła w składzie: Agnieszka Lewandowska, Amelia Leśna, Gabriela Pankowska, Izabela Tuszyńska, Julia Gawron, Nadia Staniszewska, Wiktoria Grzechowiak, Weronika Grzechowiak, Patrycja Matuszak, Oliwia Prussak, Małgorzata Mikołajewska, Dobrosława Wierzbińska. Trenerem dziewcząt jest pani Sława Długokęcka.
 
To duży sukces, ponieważ by dojść do finału, zawodniczki musiała zwyciężyć w rozgrywkach powiatowych, przejść ćwierćfinał, a następnie dobrze zaprezentować się w rozgrywkach półfinałowych, w których przegrały jedynie z Pałacem Bydgoszcz. To właśnie ta drużyna zwyciężyła w finale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt i będzie reprezentować nasze województwo na zawodach ogólnopolskich.
 
„Pierwszy mecz przegrałyśmy ze Świeciem i grałyśmy o trzecie miejsce z zespołem z Grudziądza. Po dobrym meczu musiałyśmy uznać wyższość naszych rywalek. Przegrałyśmy 1:2. Trzecie miejsce zajął Grudziądz, a o zwycięstwo walczyła drużyna ze Świecia z Pałacem Bydgoszcz. Ostatecznie bydgoszczanki wygrały 2:0” – relacjonuje pani Sława Długokęcka.
Kapitan drużyny Zespołu Szkół w Mogilnie Agnieszka Lewandowska odebrała z rąk organizatorów puchar i pamiątkowy dyplom.
Całej drużynie i trenerowi serdecznie gratulujemy sukcesów!

 

Finał Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE