14 czerwca 2023

12 czerwca w Toruniu odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Piłce Plażowej Dziewcząt. Startowało w nim 8 najlepszych drużyn z naszego województwa: Toruń, Świecie, Tuchola, Inowrocław, Brodnica, Rypin, Janowiec, Mogilno. Po emocjonujących meczach drużyna z Zespołu Szkół w Mogilnie zdobyła 2. miejsce w finale wojewódzkim Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce plażowej dziewcząt.

 

Nasze zawodniczki w składzie Gabrysia Pankowska – kapitan, Amelia Leśna i Julia Gawron w eliminacjach w wspaniałym stylu pokonały zespół z Brodnicy i Rypina. Mimo upału w każdym meczu grały pewną, skuteczną zagrywką i walczyły do ostatniej piłki. Ich mądre rozegrania były nie do odebrania przez rywalki.

 

Decydującym meczem w pierwszym etapie było spotkanie z gospodarzem i faworytem turnieju z X LO Toruń. Po wyrównanej walce lepszymi zawodniczkami okazały się mogilnianki, wygrywając 21:19 i to one awansowały do finału turnieju!

 

W półfinale dziewczęta pokonały zawodniczki z LO z Inowrocławia 21:16. W tym meczu prowadziły od samego początku. To było dobre, pełne emocji spotkanie.

 

W meczu o pierwsze miejsce uczennice z Zespołu Szkół w Mogilnie zagrały z LO z Tucholi. Tu nasze zawodniczki po zaciętej walce uległy tucholankom, które zajęły 1. miejsce. Drużyna z Zespołu Szkół w Mogilnie otrzymała srebrne medale, puchar i pamiątkowy dyplom!

 

„Szczęśliwe, bogatsze o kolejne siatkarskie doświadczenia wracałyśmy do domu... To był nasz dzień! Jestem dumna z naszego zespołu, bo dziewczęta pokazały się z najlepszej strony i zrobiły mi wielką niespodziankę. Brawo!” – powiedziała pani Sława Długokęcka, trener zawodniczek.

 

 

 

 

 

 

 

Finał Wojewódzki Licealiady w Piłce Plażowej Dziewcząt

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE