w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

I miejsce Natalii i Filipa

11 października 2017 r. odbyło się IX Ogólnopolskie Forum Drogownictwa i Geodezji w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Temat wiodący Forum to „Wiślane obiekty mostowe, hydrotechniczne oraz regulacyjne”.

W Forum wzięli udział przedstawiciele z 9 szkół ponadgimnazjalnych m.in. z Bydgoszczy, Warszawy, Olsztyna, Gdańska oraz Aleksandrowa Kujawskiego.

Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowali uczniowie z klasy 4 Technikum Drogowego Natalia Nowak i Filip Maciejewski, którzy przygotowali i przedstawili prezentację pt.: „Mosty XXI wieku na Wiśle”.

Filip i Natalia zajęli I miejsce i wygrali laptopa. Opiekunem uczniów była pani Karolina Przybylska.

16 października 2017