DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

INTEGRACJA KLASY I B LO

30 września 2021 roku odbyło się spotkanie integracyjne klasy I B LO połączone z klasowymi obchodami Dnia Chłopca. Zaraz po lekcjach uczniowie wraz z opiekunami udali się do mogileńskiej restauracji BOSS na wspólny obiad zakończony deserem. Następnie przyszedł czas na gry i zabawy integracyjne, taniec i rozmowy. Uczniowie z grupy o profilu trenersko-instruktorskim mogli sprawdzić się jako instruktorzy zumby, a także innych układów choreograficznych. Wsparciem dla nich w tym zadaniu okazała się także część uczniów z grupy o nachyleniu psychologicznym. Wszyscy też mogli wykazać się różnymi talentami podczas zadania polegającego na tym, by zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wiersz lub zaprezentować taniec związany z miesiącem swojego urodzenia. Chłopcy z okazji swojego święta zostali obdarowani upominkami i odebrali najserdeczniejsze życzenia. Spotkanie było doskonałą okazją do tego, by wszyscy mogli się lepiej poznać i spędzić miło razem czas. Funkcję organizatorów spotkania, opiekunów i animatorów zabaw pełniły panie: Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz, Magdalena Kopeć-Bernaciak, Anna Guźniczak.

19 października 2021