w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Integracja na całego J klasy I D (G)

Dnia 20 września 2019 r. klasa I d (G) zorganizowała wraz z wychowawczynią Joanną Wieczorkowską i opiekunem Małgorzatą Król spotkanie integracyjne w Chabsku.

Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez panie. Poznawali się wzajemnie podczas gier, odpowiadali na pytania i wykonywali różnorodne zadania z gadżetami („poduszka, ryba i usta”J ), które wywołały mnóstwo śmiechu i radości oraz przyczyniły się do integracji grupy klasowej.

Ponadto wszyscy spędzili wspólnie miło czas, śpiewając przy ognisku najlepsze szlagiery i piekąc kiełbaski. Nie zabrakło również tańców integracyjnych i pokazu zumby.

09 października 2019