19 grudnia 2018

Bartosz Kaźmierczak Laureatem,

 Zofia Jankowska oraz Jakub Strzelecki Finalistami

IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Bydgoszcz 13 - 14  grudnia  2018

Uczniowie klasy drugiej Technikum Ekonomicznego 13 i 14 grudnia bieżącego roku  uczestniczyli w  IV finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

 

Tegoroczny finał odbył się w Bydgoszczy. Do rywalizacji  stanęło 65 uczniów z 39 szkół z całego kraju. Program Olimpiady obejmuje problematykę ogólną, głównie z zakresu przedmiotów ekonomicznych i handlowych oraz zagadnienia związane z tematem wiodącym, który w tym roku brzmiał: Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy.

 

 

Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie testu z dziedziny ekonomii w języku polskim oraz testu w języku angielskim. Dodatkowo sprawdzane były również umiejętności posługiwania się  programem komputerowym  Excel, w którym uczniowie musieli wykonać zadanie praktyczne.

W wyniku zmagań konkursowych Bartosz Kaźmierczak przeszedł do drugiego etapu rywalizacji i ostatecznie zajął siódme miejsce w klasyfikacji, uzyskując tytuł laureata. Zofia Jankowska oraz Jakub Strzelecki wywalczyli tytuł Finalisty Olimpiady.

 

Warto wspomnieć, że uzyskanie tytułu Laureata i Finalisty zwalnia z części pisemnej egzaminu zawodowego, a uczniowie otrzymują 100% punktów z części pisemnej ze wszystkich kwalifikacji w Technikum Ekonomicznym.

 

IV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE