11 marca 2022
IX edycja konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 09.03.2022 odbył się etap okręgowy IX edycji konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP dla uczniów szkół ponadpodstawowych: „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowały Agata Antkowiak z kl. 1 EBD oraz Martyna Knych z kl. 2 EBD.

Zawody okręgowe odbywały się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy. Uczennice odpowiadały na 35 pytań z testu wiedzy m.in. z zakresu prawa pracy oraz przepisów BHP. Agata i Martyna uzyskały 34 punkty na możliwych do zdobycia 35 punktów! Dzięki temu zakwalifikowały się do okręgowego finału, w którym brali udział najlepsi uczniowie ze szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Ostatecznie w wyniku konkursowych zmagań Martyna Knych zajęła 4. miejsce, a Agata Antkowiak 5. Opiekę merytoryczną nad uczennicami sprawowali nauczyciele przedmiotów ekonomicznych z Zespołu Szkół w Mogilnie.

Młodym ekonomistkom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

IX edycja konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”