w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

"Kocham Cię Polsko"

W dniu 13.03.2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nagraniu programu rozrywkowego ,,Kocham Cię Polsko’’ w Studiu TVP w Krakowie. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna trafiła do drużyny Antoniego Królikowskiego, a druga do drużyny Tomasza Kamela. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Stanisław Karpiel-Bułecka, Michał Szpak, Majka Jeżowska, Ewelina Lisowska. Uczniowie byli zaangażowani przez kapitanów drużyn do różnych konkurencji. Odcinek tego programu ma być emitowany 12 maja 2018r w drugim programie TVP w sobotę o 20.00. Drugiego dnia było zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Spacer drogą królewską: Smok Wawelski, Wzgórze Wawelskie, Katedra Wawelska z zewnątrz, Przejście Plantami pod Okno papieskie, Pałac Biskupi, Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki. Wyjazd zorganizowali Małgorzata Konieczka i Marcin Wietrzykowski. Opiekunami byli Małgorzata Król, Piotr Perzyna.

16 marca 2018