w roku szkolnym 2020/2021

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I i II PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Kochani WOLONTARIUSZE dziękujemy za waszą bezinteresowną pomoc
Kochani WOLONTARIUSZE dziękujemy za waszą bezinteresowną pomoc, zaangażowanie, za chęć działania, tworzenia i zmieniania na lepsze otaczającego nas świata. Dzięki swojej postawie stajecie się wzorem i inspiracją dla innych. Pomimo natłoku codziennych obowiązków znajdujecie motywację do realizacji pięknej inicjatywy, jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi. Wasz „dar serca” przynosi potrzebującym wiele życzliwości, ciepła i radości. Poprzez własną, bezinteresowną pomoc udowadniacie, że człowiek nadal zdolny jest do poświeceń i empatii.
„Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje przez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy…”

04 grudnia 2020