10 listopada 2020
LEKCJE Z ZUS
 
 
 
Zespół Szkół w Mogilnie już po raz siódmy bierze udział w projekcie „Lekcje z ZUS” realizowanym we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W przedsięwzięcie zaangażowano 165 uczniów z Technikum Ekonomicznego, Technikum Reklamy, Technikum Organizacji Reklamy oraz Liceum Ogólnokształcącego.
 
Pierwsze zajęcia odbyły się w tradycyjnej, stacjonarnej formie, natomiast teraz, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, uczniowie kontynuują naukę on-line. Podczas zdalnej realizacji projektu mogą skorzystać z przekazanych im materiałów oraz uzyskać informacje od nauczycieli zaangażowanych w projekt czy też obejrzeć filmy dydaktyczne przygotowane przez ZUS.
 
Młodzież ma w ten sposób zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych. Udział w projekcie „Lekcje z ZUS” jest powiązanyz udziałem chętnych uczniów w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, której I etap zaplanowano na 7 grudnia. Projekt prowadzą nauczyciele przedmiotów ekonomicznych pani Małgorzata Ledwożyw, pani Małgorzata Konieczka, pani Edyta Kończal, pani Emilia Jankowska, pani Magdalena Kopeć-Bernaciak, pan Marcin Wietrzykowski.

 

LEKCJE Z ZUS

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE