03 stycznia 2024

Uczniowie z Technikum Reklamy z Zespołu Szkół w Mogilnie po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Matematyczne(O)pole”. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Bielsku-Białej.

Zadaniem uczestników było przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Matematyczne (O)pole”. Prace oceniano pod względem: zgodności z tematem, kreatywności w realizacji tematu i zastosowanych technik, walorów artystycznych i estetycznych.

22.12.2023 roku został rozstrzygnięty ETAP I – szkolny. Zwyciężyła w nim praca wykonana przez Mikołaja Lewandowskiego, ucznia klasy III Technikum Reklamy. W skład Szkolnej Komisji Konkursowej weszli: pani Małgorzata Konieczka, pani Róża Górska-Rybakiewicz, pan Marek Kwiatkowski i pan Przemysław Harędzki.

Ogłoszenie wyników Konkursu na etapie ogólnopolskim nastąpi 23.02.2024 roku. Opiekunem ucznia jest pan Przemysław Harędzki.

Matematyczne(O)pole