07 grudnia 2017

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Zespole Szkół w Mogilnie

5 grudnia w Zespole Szkół w Mogilnie obchodzono Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Tego dnia doceniono bezinteresowną pracę i zaangażowanie uczniów – wolontariuszy, którzy od kilku lat działają na rzecz dzieci z Przedszkola nr 3 w Mogilnie oraz wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach.

Z okazji tego święta w Zespole Szkół w Mogilnie obyło się spotkanie z panią Małgorzatą Domańską Dyrektorem Przedszkola, nauczycielem wspomagającym panią Marią Borzymowską oraz wdzięcznymi dziećmi, które pięknymi kwiatami podziękowały wolontariuszom za ich dobre serce.

Uczniowie mieli okazję podzielić się z panią Dyrektor swoimi przemyśleniami, emocjami wynikającymi z doświadczeń i podejmowanych działań w obu placówkach.  Mogli również porozmawia i zapytać panią Domańską o wiele interesujących ich tematów związanych z wolontariatem, integracją, pracą w przedszkolu z dziećmi, a także poznać zdanie, przemyślenia i wnioski pani Dyrektor na temat ich dotychczasowych działań i pracy wolontariackiej.

Uczniowie otrzymali wiele cennych wskazówek, które na pewno pomogą im być jeszcze lepszymi wolontariuszami, ale przede wszystkim dobrymi ludźmi. Spotkanie zakończono uroczystym wręczeniem podziękowań dla każdego z wolontariuszy.

 

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Zespole Szkół w Mogilnie

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE