16 kwietnia 2024
Joanna Kobielska, uczennica klasy IV a LO z Zespołu Szkół w Mogilnie, odniosła kolejny, olbrzymi sukces. Utalentowana humanistka zakwalifikowała się do Międzynarodowej Olimpiady Filozoficznej. Będzie jedną z dwóch osób reprezentujących nasz kraj na arenie międzynarodowej. Zawody odbędą się w Finlandii w dniach 16-19 maja.
 
15 kwietnia z rąk dyrektora Zespołu Szkół w Mogilnie pana Zbigniewa Grzechowskiego Joanna Kobielska uczennica kl. IV a LO otrzymała dyplom oraz nagrodę od Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej. Dokładnie tego samego dnia okazało się, że Asia pomyślnie przeszła eliminacje organizowane w Warszawie 5 kwietnia i będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowej Olimpiadzie Filozoficznej. Jak ogłoszono na stronie Olimpiady Filozoficznej w wyniku eliminacji do Międzynarodowej Olimpiady Filozoficznej zakwalifikowano dwie osoby, tj. Joannę Kobielską z Kujawsko-Pomorskiego KOOF oraz Pawła Szlachcińskiego w KOOF w Łodzi.
 
Przypominamy, że Joanna Kobielska została finalistką XXXVI Olimpiady Filozoficznej oraz LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. W związku z tym jest zwolniona z egzaminu maturalnego z języka polskiego i filozofii, z których otrzymuje 100%. Ponadto podczas rekrutacji na studia posiada szereg przywilejów, jakimi mogą poszczycić się finaliści olimpiad przedmiotowych z języka polskiego i filozofii. Teraz czekają ją kolejne wyzwania i przede wszystkim niezapomniana przygoda, jaką bez wątpienia okaże się bycie członkiem polskiej delegacji na Międzynarodowej Olimpiadzie Filozoficznej.
 
Serdecznie gratulujemy Asi tego wspaniałego sukcesu i życzymy powodzenia w następnych olimpijskich zmaganiach.

 

Międzynarodowa Olimpiada Filozoficzna

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE