06 marca 2023

03.03.2023 roku uczniowie z Technikum Reklamy i Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Mogilnie byli na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu. W Targach uczestniczyło 122 wystawców, z kraju i z zagranicy. W trzech salach konferencyjnych odbywały się spotkania z podróżnikami. Klasy mogły przyłączyć się do gry wraz z opiekunem i wygrać pełen emocji spływ pontonowy Przełomem Bardzkim Ski-Raft. Wystawcy przygotowali dla uczniów wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Uczniowie z Technikum Reklamy mogli zobaczyć pod kątem swojego kierunku, jak firmy działające w branży turystycznej promują swoje usługi, jakie środki i nośniki reklamy wykorzystują, aby zwrócić uwagę potencjonalnego klienta. Mogli ocenić pomysłowość w przygotowaniu stoisk wystawienniczych.

 

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z rozszerzeniem matematyczno-geograficznym zapoznali się z ofertami turystycznymi z Polski i różnych zakątków świata, mieli możliwość obserwowania działań marketingowych i promocyjnych biur podróży i hoteli. Zapoznali się z pracą przedsiębiorstw świadczących usługi transportowe, noclegowe, przewodnickie, pilotażu wycieczek, rezydentów biur turystycznych oraz innych podmiotów z sektora usług turystycznych.

 

Dodatkowo uczniowie uświadomili sobie potrzeby uprawiania poznawczo-rekreacyjnych form wypoczynku, nabywania umiejętności racjonalnego spożytkowania czasu wolnego, wyrabiania poczucia tożsamości narodowej, regionalnej i lokalnej, wyrabiania szacunku i dumy do dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego własnego regionu i ojczyzny.

 

Opiekunami wyjazdu byli pani Małgorzata Konieczka, pani Małgorzata Furtak, pani Mariola Stochlińska, pani Mirosława Leszczyńska, pani Ewa Barczykowska, pani Magdalena Knast i pan Marek Kwiatkowski.

 

 

 

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE