w roku szkolnym 2019_2020

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej

6 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn damskich oraz 16 drużyn męskich. Turniej odbył się systemem pucharowym. Zawody rozgrywały się na dwóch boiskach w sali sportowej. W finale drużyny żeńskiej klasa I a LO pokonała wynikiem w setach 2:0 klasę III a LO, natomiast w finale męskim zespół "Team Unlimited" (w składzie uczniów z kl. III c LO, III b LO, I b br) pokonał 2:0 w setach klasę III a LO. Turniej zakończył się wręczeniem pucharów drużynom zwycięskim przez pana dyrektora Zbigniewa Grzechowskiego. Na szczególne wyróżnienie podczas tych zawodów zasłużyła grupa uczniów z klas III d LO i I b LO, która świetnie wywiązała się z przydzielonych funkcji związanych z organizacją tego turnieju.

10 grudnia 2018