07 grudnia 2018

Nagrodzeni przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

 W dniu 6. grudnia, uczennica Agata Mikulska i uczeń Piotr Bartoszek  z klasy II c LO wraz z opiekunem panią Renatą Lepszą odebrali nagrodę dla Zespołu Szkół w Mogilnie przyznaną przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w konkursie „Niepodległa”.

 

Rozdanie nagród miało miejsce w czasie uroczystej gali podsumowującej wojewódzką akcję z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski pod hasłem „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”, w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille'a w Bydgoszczy.

 

Agata i Piotr reprezentowali grupę teatralną z Zespołu Szkół w Mogilnie, która przygotowała nagrodzony spektakl pt. „Niepodległa – wczoraj, dziś, jutro”. Nagrodę wręczyła pani Małgorzata Oborska, Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty w towarzystwie organizatora konkursu – przeglądu małych form teatralnych, pana Antoniego Grzybka. Specjalną nagrodę książkową odebrał również Piotr Bartoszek za grę aktorską. W spektaklu wcielił się w postać Gazeciarza w sztuce.  

 

Nagrodzeni przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE