w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Nagrodzeni przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 6. grudnia, uczennica Agata Mikulska i uczeń Piotr Bartoszek  z klasy II c LO wraz z opiekunem panią Renatą Lepszą odebrali nagrodę dla Zespołu Szkół w Mogilnie przyznaną przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w konkursie „Niepodległa”.

Rozdanie nagród miało miejsce w czasie uroczystej gali podsumowującej wojewódzką akcję z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski pod hasłem „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”, w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille'a w Bydgoszczy.

Agata i Piotr reprezentowali grupę teatralną z Zespołu Szkół w Mogilnie, która przygotowała nagrodzony spektakl pt. „Niepodległa – wczoraj, dziś, jutro”. Nagrodę wręczyła pani Małgorzata Oborska, Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty w towarzystwie organizatora konkursu – przeglądu małych form teatralnych, pana Antoniego Grzybka. Specjalną nagrodę książkową odebrał również Piotr Bartoszek za grę aktorską. W spektaklu wcielił się w postać Gazeciarza w sztuce.

07 grudnia 2018