SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Wniosek o przyjęcie

do Liceum dla Dorosłych Mogileńskiej Szkoły Realnej

OGŁOSZENIE O REALIZACJI WYSOKIEJ JAKOŚCI

STAŻY I PRAKTYK ZAWODOWYCH

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

E-DZIENNIK UONET +

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Nagrodzeni w konkursach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej
Nagrodzeni w konkursach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej
 
W ramach działań edukacyjnych Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu zostały przygotowane i przeprowadzone dwa konkursy o tematyce społeczno-prawnej dla szkół ponadpodstawowych.
 
Pierwszy konkurs pod hasłem  „Zagrożenia i problemy współczesnego świata” polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej przedstawiającej konflikty i problemy, z jakimi boryka się obecnie społeczeństwo globalne. Jak poinformował nas koordynator RODM pan  dr Jan Wiśniewski, w tej kategorii pierwszą nagrodę zdobył uczeń Zespołu Szkół w Mogilnie  Jan Grzechowski z kl. I a LOG, a drugie miejsce zajął również uczeń naszej szkoły  Jakub Chudyk z kl. II c LO. Natomiast    Maciej AndrzejewskiPaulina Kowalczyk i  Zuzanna Janus z Zespołu Szkół w Mogilnie otrzymali wyróżnienia.
 
Drugi konkurs pod hasłem  „Prawa człowieka we współczesnym świecie” polegał na przygotowaniu plakatu będącego własną interpretacją konkursowego hasła. W pierwszej trójce nagrodzonych znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie:  Marika Domachowska z kl. I c LOG (pierwsze miejsce),  Kinga Zielińska z kl. I d LOG (drugie miejsce) i  Paulina Ukleja z kl. I a LOG (trzecie miejsce). Trzy osoby także z naszej szkoły otrzymały w tej kategorii wyróżnienia, a są to:  Jan Grzechowski,  Wiktoria Fredyk i  Paulina Kowalczyk.
 
Do startu w konkursowych zmaganiach uczniowie zostali zainspirowani przez panią Joannę Głowską-Dybicz, panią Dorotę Kostyrę i panią Renatę Lepszą.
 
Na laureatów  i wyróżnionych w obu konkursach już czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto też dodać, że ta konkursowa inicjatywa  RODM w Toruniu została objęta honorowym  patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.
 
20 kwietnia 2020