13 września 2023

Z radością i dumą informujemy, że przeprowadzony w minionym roku szkolnym w Zespole Szkół w Mogilnie międzynarodowy projekt eTwinning pt. Junge Leute geben nicht auf! (Młodzi ludzi się nie poddają!) otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning. Projekt realizowany był we współpracy z partnerami z Włoch, Słowenii, Turcji i Węgier. Projekty oceniano pod kątem następujących kryteriów: innowacje pedagogiczne i kreatywność, integracja z programem nauczania, współpraca szkół partnerskich (warunkiem był międzynarodowy charakter projektu), wykorzystanie technologii, a także rezultaty, wpływy i dokumentacja.

Dodatkowo wnioskujący nauczyciel musiał szczegółowo przestawiać swój wkład w realizację całego projektu. W imieniu naszej szkolnej grupy o odznakę wnioskowała p. Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz. Przypominamy, że Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowały następujące uczennice: Kornelia Dąbek, Joanna Kobielska, Eliza Nowak, Nikola Nowak, Marika Łuczak, Julia Piątek, Karolina Prus, Martyna Wojtasińska oraz obecnie już absolwentki Wiktoria Fredyk i Zuzanna Wiśniewska. Prace naszej szkolnej grupy koordynowały nauczycielki języka niemieckiego panie Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz i Ewelina Zych.

Nasz szkolny projekt eTwinning z Krajową Odznaką Jakości!